Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду голови антикорупційного бюро розповіла про плани на лютий

21Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду Директора Національного антикорупційного бюро проведе наступне засідання 5 і 6 лютого.

Як передає кореспондент Укрінформу, такого рішення члени Комісії дійшли під час засідання 22 січня.

«Щоб ми завершили (обговорення регламенту – Ред.), плануємо наступне засідання на два дні 5 і 6 лютого о 15:00», – запропонував член Комісії Євген Захаров.

Під час засідання члени конкурсної комісії протягом 5 годин обговорювали регламент своєї роботи і вирішили запровадити чергування з метою особистого прийому пакетів документів від заявників.

«Комісія організовує чергування своїх членів за адресою надходження пакетів документів від претендентів щоденно, крім вихідних та святкових днів з 15:00 до 18:00, з метою обробки електронної кореспонденції та прийому пакетів документів, які надсилають претенденти на посаду НАБУ», – сказав член Комісії Йосиф Зісельс.

Окрім цього члени Комісії вирішили не розкривати пакети документів від претендентів до офіційного завершення терміну подання заявок на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади. «Пакети документів, надані претендентами мають відкриватися після завершення терміну подання документів», – зачитав Зісельс.

При цьому при надходженні документів до Адміністрації Президента їх мають реєструвати уповноважені працівники.

Також члени Комісії вирішили створити дві робочі групи: по доробленню регламенту та критеріям відбору кандидатів на посаду Директора НАБУ. «Я пропоную створити робочу групу, яка доробить критерії і дозволить запровадити суто формальну процедуру, коли за кожним критерієм кожен член комісії буде оцінювати кожного кандидата за певною шкалою. Фактично у нас буде рейтинг всіх кандидатів», – зазначив Євген Захаров.

Як відомо, нещодавно представник одного з охочих взяти участь в конкурсі на заміщення посади Директора НАБУ заявив, що конкурсна комісія не дотримується правил прийому документів, чим кидає тінь на легітимність всього процесу призначення. Сьогодні члени комісії спробували вирішити неточності, втім так і не дійшли до кінцевого рішення щодо повного регламенту своєї роботи.