Гнап: Двоє люстрованих прокурорів намагаються поновитися на посаді

Дмитро Гнап, журналіст-розслідувач. Фото: telekritika.ua

Дмитро Гнап, журналіст-розслідувач. Фото: telekritika.ua

Член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Дмитро Гнап провів розслідування і виявив, що двоє люстрованих прокурорів, які працювали за часів Януковича, намагаються поновитися на посаді.

Про це повідомляє Громадський люстрацій ний комітет.

Зокрема, журналіст зазначає, що це Максим Занфіров – екс-заступник прокурора Одеської області та Денис Черних – колишній начальник відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.

За словами Гнапа, колишні прокурорські працівники подали позови до Київського окружного адміністративного суду з оскарженням свого звільнення.

«Дані посадовці зробили стрімку кар’єру в прокуратурі, батько Занфірова (Віктор Занфіров) був заступником у екс-прокурора Віктора Пшонки, батько Чорних (Сергій Чорних) – заступником міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко», – зазначає на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook журналіст.

Він закликав громадськість слідкувати за ходом даних справ та створити суспільний резонанс, щоби не допустити поновлення на посадах подібних чиновників.