На Волині відразу чотирьох посадовців спіймали на хабарі

Хабар 300-250  1На гарячому під час одержання неправомірної вигоди на Волині затримали чотирьох працівників районного підрозділу Державної міграційної служби.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

На Волині викрили незаконну діяльність чотирьох посадовців районного підрозділу управління Державної міграційної служби України та двох працівників Державного підприємства «Документ».

З’ясувалося, що спритники налагодили системну схему вимагання і одержання неправомірної вигоди від громадян, які зверталися із заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини та видачу довідок про реєстрацію місця проживання для подальшого оформлення дозволу на перетин кордону в межах місцевого прикордонного руху.

У результаті слідчих дій, в тому числі негласного характеру, 21 січня цих посадовців спіймали «на гарячому» під час чергового одержання під контролем правоохоронців неправомірної вигоди.

Наразі у цьому кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Вирішується питання про повідомлення посадовцям про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, обрання стосовного них запобіжних заходів та відсторонення від займаних посад.