На Буковині судитимуть адвоката, який намагався «вирішити питання» за допомогою хабара

В реестре окажутся Луценко, Тимошенко, Зварыч. Фото: og.com.ua

В реестре окажутся Луценко, Тимошенко, Зварыч. Фото: og.com.ua

У Чернівецькій області скеровано до суду справу стосовно адвоката, який підбурював клієнта дати хабар слідчому.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Прокуратура Чернівецької області завершила досудове розслідування та скерувала обвинувальний акт і угоду про визнання винуватості в Кіцманський районний суд стосовно адвоката, який вчинив підбурювання громадянки до дачі неправомірної вигоди в сумі 1500 доларів слідчому УМВС в області за закриття кримінального провадження.

Встановлено, що посадова особа Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату з вересня 2014 року вела перемовини з адвокатом С. про надання ним послуг захисника у кримінальному провадженні за фактом привласнення коштів пацієнта.

Адвокат запевнив клієнтку, що для уникнення кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження, вона повинна дати службовим особам УМВС в області неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів і він, як адвокат, передасть грошові кошти відповідній службовій особі.

Жінка погодилась на пропозицію правозахисника. 20 листопада 2014 року С., усвідомлюючи неправомірність своїх дій, з корисливим мотивом отримав частину грошей в сумі 1000 доларів, чим вчинив кримінальне правопорушення.