Звільнився головний лісівник Львівщини, чиє призначення називали «плювком в обличчя»

Вадим Підгородній

Вадим Підгородній

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Вадим Підгородній написав заяву на звільнення «за власним бажанням».

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті установи.

Своє рішення він пояснив небажанням правоохоронних органів та Держлісагентства реагувати на виявлені порушення у лісові сфері та спротивом системи до змін.

Подаємо повідомлення, оприлюднене на сайті обллісу за підписом В. Підгороднього, у повному обсязі:

«Обсяги реалізації продукції підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за листопад-грудень 2014 року збільшилися на 40%. А середньомісячна заробітна плата на підприємствах Львівського ОУЛМГ зросла на 19%, порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

В грудні минулого року мною було ініційовано реорганіацію та очищення кадрів в Львівському ОУЛМГ, це викликало неабиякий спротив прихильників тіньових схем, проте через суб’єктивні причини Держлісагентством було скасовано даний процес.

Також було виявлено кричущі порушення в діяльності Львівського ОУЛМГ, для прикладу: за 2014 рік відсутні журнали реєстрації наказів та журнали реєстрації розпоряджень. В ході проведення службового розслідування встановлено, що практика формування журналів в кінці року, а не на початку, як того вимагає законодавство, триває, як мінімум з 2011 року, що логічно ставить під сумнів законність всієї діяльності Львівського ОУЛМГ за останні роки.

Дані матеріали передані правоохоронним органам та Держлісагентству. Однак, діюче керівництво останніх не проявляє зацікавленості в перевірці оприлюднених фактів.

Враховуючи зазначене, а також через спротив системи до змін, мною прийнято рішення написати заяву на звільнення за власним бажанням».

Як відомо, начальником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Вадим Підгородній був призначений в листопаді 2014 року.

«Ні корупції!» в матеріалі «Призначання нового керівника лісовим господарством Львівщини назвали «плювком в обличчя» повідомляв про скандальні історії, пов’язані з цим призначенням.