СБУ про люстрацію: За останні два місяці перевірено понад двох тисяч осіб

Фото: sled.net.ua

Фото: sled.net.ua

Служба безпеки України перевіряє відомості, надані чиновниками та правоохоронцями, які проходять перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зокрема опрацьовуються запити, які надходять від державних органів, установ та організацій України для перевірки підстав застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону.

Протягом двох останніх місяців СБУ здійснила ретельну перевірку понад двох тисяч осіб. Щодня на адресу служби надходить близько півтисячі запитів, йдеться у повідомленні.

Для здійснення перевірки достовірності даних, наданих особою, на адресу СБУ (вул. Володимирська, 33, м. Київ 01601) достатньо надіслати запит на проведення люстраційної перевірки та засвідчену копію заяви громадянина. Усі інші документи (копії трудових книжок, декларацій, паспортів, ідентифікаційних кодів тощо) на адресу СБУ не надсилаються.

З метою своєчасного та повного виконання люстраційних запитів у СБУ запроваджено довідкову телефонну лінію: (044) 255-82-55, нагадують у відомстві.