Проти посадовців Деснянської РДА відкрили кримінальне провадження

Фото:newsradio.com.ua

Фото:newsradio.com.ua

Прокуратура Деснянського району відкрила кримінальне провадження щодо тендерів, виграних фірмою "Білтек Буд".

Про це йдеться у відповіді Прокуратури Києва на запит депутата Київради Галини Янченко, повідомляє Facebook-сторінка Антикорупційного штабу Києва.

"Відкрите кримінальне провадження щодо вчинення замаху в особливо великих розмірах службовими особами Деснянської районної адміністрації та ТОВ "Білтек Буд". Мова йде про тендери на проведення ремонтних робіт для 2 дитячих садочків", - йдеться в повідомленні.

Янченко розповіла, що на конкурсні торги, проведені Управлінням освіти Деснянської РДА подалось 7 фірм, 5 дешевших пропозицій було відхилено з різних причин, а державний підряд на суму 4 мільйони 372 тисяч 984 гривні виграло ТОВ "Білтек Буд", розігравши тендер з ТОВ "БМК-15".

Подібна ситуація відбулась і в Управління освіти Дарницької РДА, де також тендер виграло ТОВ "Білтек Буд".

"Тут подались на конкурсні торги 6 компаній, 4 з яких були відхилені. Тендер знову розіграли між собою ТОВ "Білтек Буд" та ТОВ "БМК-15", а переможець отримав підряд на загальну суму 3 мільйони 891 тисяча 365 гривень", - йдеться в повідомленні.

"Оскільки ці дві фірми часто йдуть пліч-о-пліч на тендерах, ми вирішили пошукати, де собака зарита. Це привело нас до третьої фірми – Споживчого товариства "Тоні", співзасновниками якого у 2013 році значилися такі собі Валентин Шейко та Олена Свиридова. Керівником та єдиним заступником ТОВ "Білтек Буд" є вже знайомий нам Шейко, а Свиридова – керівник та власник ТОВ "БМК-15"", - відзначили в Антикорупційному штабі Києва.

Наразі прокуратура внесла відомості до ЄДР за ч. 2 ст.15 ч.5 ст 191 КК щодо вчинення замаху на розтрату бюджетних коштів посадовими особами Деснянського РДА та ТОВ "Білтек Буд".