Заступника голови Рівненської ОДА, підозрюваного у хабарництві, залишили під вартою

pustovit_tarasСьогодні в Рівному відбулося засідання Апеляційного суду. Відповідно до його ухвали, збільшено розмір застави для заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта, якого звинувачено в хабарництві.

Про повідомили в прес-службі прокуратури Рівненщини, пише ZIK.

Справа розглядалася за апеляційною скаргою прокуратури Рівненської області стосовно ухвали слідчого судді Рівненського міського суду від 14 січня 2015 року та збільшення розміру застави.

Ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду від 14 січня посадовцю обласної державної адміністрації, який підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у сумі 8 тис. дол. США обрано запобіжний захід − тримання під вартою з одночасним визначенням розміру застави у 60 900 грн.

Прокуратура оскаржила в апеляційному порядку вказану ухвалу слідчого судді з огляду на те, що застава в зазначених межах не здатна забезпечити виконання підозрюваним у вчиненні тяжкого злочину − службовою особою, яка займає відповідальне становище, передбачених законом обов’язків під час досудового розслідування у кримінальному провадженні.

Відтак, згідно із ухвалою апеляційного суду Рівненської області від 19 січня 2015 року визначено розмір застави − 500 розмірів мінімальної заробітної плати, тобто 609 тис. грн.

За вимогами прокуратури, визначеними в апеляційній скарзі, посадовця взято під варту в залі суду до внесення застави.

Досудове розслідування здійснює слідчий відділ прокуратури Рівненської області.

Нагадаємо, що чиновник, за повідомленням прокуратури, зажадав та одержав від громадянки грошову винагороду у розмірі 8 тисяч доларів США за сприяння в перемозі останньої у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів на приміських та міських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Факт злочинної діяльності було викрито 11 січня 2015 прокуратурою спільно з працівниками УСБУ в Рівненській області.