Соболєв сьогодні дізнається, чи не втомився харківський прокурор Суходубов порушувати закон

Соболев глСьогодні об 11:30 біля прокуратури Харківської області на Хмельницького,4. відбудеться акція, під час якої активісти дізнаються, як працюється прокурору Суходубову, чи не втомився порушувати закон.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав нардеп Єгор Соболєв.

«На 13:30 їдемо у Харківський апеляційний адміністративний суд на Володарського, 46, корпус 1, зал 6. Суддя Шевцова матиме шанс вигнати Суходубова законно», - додав нардеп.

«До Харкова. У гості до судді Самойлової та прокурора Суходубова. Він вже був люстрований, але товаріщ Самойлова постановила - "хай працює". Таких огидних випадків на країну лише два. Обидві спроби суддів зупинити закон "Про очищення влади" своїми рішеннями треба зупинити», - повідомив Соболєв.

«Їдемо разом з директором департаменту люстрації Мінюсту Tetiana Kozachenko, київським активістом Максим Маньковський та блогером Сергій Іванов. З фронту обіцяв під'їхати Семен Семенченко з бійцями"Донбасу"… Суддя Шевцова матиме шанс вигнати Суходубова законно. Я за те, щоб це сталося законно. Інакше як ми пояснимо бійцям "Донбасу" сенс діяти законними методами?», - додав нардеп.

Як повідомляв «Ні корупції!», 24 листопада у Харкові було прийнято перше судове рішення про поновлення на посаді працівника прокуратури, звільненого на підставі ЗУ “Про очищення влади”. Рішенням суду на роботі був відновлений Володимир Суходубов, до звільнення займав посаду начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Харківської області