Після публікації у ЗМІ прокуратура відреагувала на незаконну вирубку лісу

лісПісля публікації ZAXID.NET про вирубку лісу на Старосамбірщині прокуратура Львівщини відреагувала на бездіяльність міліції та прокуратури і встановила, що 9 кримінальних проваджень розслідувалися неефективно.

«Після опублікування у ЗМІ інформації про виявлення великої кількості вирубаних дерев у Старосамбірському районі прокурор Львівської області дав доручення вивчити та проаналізувати стан розслідування у кримінальних провадженнях, зареєстрованих за фактами незаконних порубок лісу», – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівщини.

Прокуратура встановила, що досудове розслідування у 5 кримінальних провадженнях, яке проводять слідчі Старосамбірського райвідділу проводиться неефективно та неповно, а процесуальне керівництво з боку прокуратури району здійснюється на неналежному рівні.

Крім того, поновила ще 4 кримінальні провадження, які незаконно були закриті слідчими Старосамбірського райвідділу, нібито за відсутністю складу злочину.

Відтак, за неналежне виконання посадових обов’язків, прокурором Львівської області прийнято рішення про притягнення до відповідальності прокурора Старосамбірського району. Водночас перед керівництвом ГУ МВСУ у Львівської області поставлено питання про вжиття заходів щодо притягнення до відповідальності працівників Старосамбірського районного відділу міліції.

Надалі досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях перебуватиме на контролі прокуратури Львівської області.