Міліціонеру, який не зміг зберегти 80 тис дол США, загрожує до 5 років

Наручники 300 коментаріПрокуратурою Рівненської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно слідчого слідчого управління УМВС України в Рівненській області, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки).

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

Розслідуванням встановлено, що капітан міліції, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, не забезпечив належне збереження грошових коштів у сумі 80 тис дол США, що були вилучені у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного видобутку бурштину та зберігалися у його робочому кабінеті.

Як наслідок − гроші, а також інше майно 26 листопада 2014 року були викрадені з приміщення УМВС України в Рівненській області невстановленими особами.

Наразі цього працівника звільнено з органів внутрішніх справ за порушення нормативно-правових документів відомства та вимог КПК України.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення санкція статті КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.