В Ізмаїлі протестували проти бездіяльності міліції (ФОТО)

3

15 січня мешканці Ізмаїлу (Одеська область), обурені бездіяльністю ізмаїльській міліції, мітингували біля будівлі міськвідділу внутрішніх справ. Справа ледь не дійшла до штурму.

Як передає «Думська», всього протестуючих було чоловік 500. Вони зажадали зняти з посад все керівництво міськвідділу.

Причиною невдоволення городян стала трагедія в нічному клубі «Хмари», де 2 січня група відвідувачів нанесла важкі ножові рани охоронцеві. Незважаючи на те, що справа набула широкого суспільного резонансу, Ізмаїльська міліція не поспішає з розслідуванням справи.

Також людей обурює практично вільна торгівля наркотиками на території міста.

1

2

Перед учасниками акції виступив в.о. начальника відділу підполковник міліції Олександр Харлашин, який пообіцяв в короткі терміни провести розслідування всіх резонансних злочинів і відзвітувати про результати через 10 днів. Він повідомив, що колишнє керівництво міліції звільнено і за їх діяльності зараз проводиться службова перевірка.

Ситуація на мітингу була досить напруженою - будівля міськвідділу було оточене правоохоронцями з обласного центру, а в натовпі раз у раз лунали заклики йти на штурм. На щастя, більшість протестуючих було налаштоване мирно, і акція пройшла без ексцесів.