У міліції Тернопільщини під люстрацію потрапили всього два посадовці

Люстрація 380Двоє посадовців управління МВС у Тернопільській області були звільнені відповідно до закону про люстрацію. Друга хвиля люстрації очікує міліцію у березні-квітні.

Про це повідомив під час прес-конференції тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол, – інформує ZIK.

«На Тернопільщині провели першу хвилю люстрації в МВС. Був звільнений заступник начальника управління – начальник кримінальної міліції, а також заступник начальника слідчого управління», – зазначив він.

Водночас, на думку очільника тернопільської міліції, «це були професійні люди, які ще могли працювати».

«Якщо, скажімо, говорити про заступника по слідству, то ця людина працювала при всіх режимах і зауважень до його роботи не було», – вважає Богомол.

У березні-квітні 2015 р.  міліцію очікує друга хвиля люстрації. Буде створена комісія при управлінні юстиції. Міліціонери звітуватимуть, у кого які є накопичення, маєтки, транспорт.

«З тих людей, які зараз працюють у нас, майже всі місцеві, лише декілька перевели з інших областей. Про місцевих працівників міліції у такому місті, як Тернопіль, можна буде дізнатися все – хто де живе, на якому авто їздить, скільки витрачає і де відпочиває», – додав Олександр Богомол.

Інформацію щодо порушень, скоєних правоохоронцями, можна залишати на офіційному сайті тернопільської міліції або надсилати листом на адресу: м. Тернопіль, вул. Валова, 11.

Олександр Богомол запевняє, що перевірятимуть усі звернення, зокрема, й анонімні.