«Гаражі» на ужгородській площі Петефі з’явилися на Кадастровій карті

petefi

На Публічній Кадастровій карті України нещодавно з’явилася інформація про місце розташування трьох земельних ділянок на площі Шандора Петефі.

Як уже детально повідомляло «Варто ЗНАТИ!», ті земельні ділянки безкоштовно виділені депутатами Ужгородської міської ради рішенням №1507 – пункти 2.99, 2.100 та 2.101 – для будівництва індивідуальних гаражів.

Тобто землю, яка є місцем громадського користування, з дозволу абсолютної більшості депутатів Ужгородської міської ради – безкоштовно виділяють у приватну власність нібито для будівництва гаражів трьом громадянам.

Хоча встановлення гаражів на громадській площі перед Будинком побуту у центрі Ужгорода суперечить логіці та здоровому глузду.

До слова, «земельна» комісія ради рекомендувала відмовити у виділенні згаданих ділянок через невідповідність містобудівній документації. Попри це, депутати прийняли рішення.

5 грудня 2014 року прокуратура Закарпатської області повідомила, що перевіряє законність рішенняpetefi 2 ужгородських депутатів 1507. Втім, наразі результати цієї перевірки невідомі.

Водночас станом на сьогодні площа перед Будинком побуту все ще залишається власністю громади – рішення депутатів про затвердження проектів землеустрою щодо згаданих трьох клаптиків землі у центрі Ужгорода ще немає.

Бюро журналістських розслідувань
«Варто ЗНАТИ!»