Департаментами та управліннями Запорізької міськради керують «смотрящие» – депутат

Олександр Сін

Олександр Сін

Міський голова Запоріжжя Олександр Сін направив в департаменти та управління Запорізької міської ради своїх помічників в ролі кураторів цих структур

Як передає «Запоріжжя. Коментарі», депутат Запорізької міської ради Геннадій Рекалов заявив, що у Сіна 7 помічників і кілька радників.

Зараз, за даними депутата, мер направив по управліннях та департаментах своїх помічників, які практично керують структурами, при цьому ніякої відповідальності не несуть, тому не є посадовими особами даних відомств.

«За моїми даними, в департаменті житлово-комунального господарства, управління транспорту та зв'язку помічники Сіна роздають вказівки, з департаменту архітектури недобрі сигнали», - описав ситуацію депутат.

Він закликав Сіна скоротити помічників, підготувати проект рішення про структуру і повноваження помічників і заборонити їм втручатися в роботу міського господарства.

«Є мер і заступники, виконком, начальники управлінь - вони мають права і обов'язки. А введення людей, які можуть контролювати, але не відповідають - це небезпечно», - зазначив Рекалов.