У Міністерстві юстиції працюватимуть чотири грузини

Міністр Юстиції Павло Петренко нерідко у своїх висловлювання пропагує публічність, в той час, як сам Мін`юст відмовляється надавати інформацію. Фото УНІАН

Міністр Юстиції Павло.  Фото УНІАН

Четверо колишніх громадян Грузії будуть призначені на посади в структурі Міністерства юстиції. Відповідне рішення затвердили на засіданні Кабінет міністрів України.

Про це повідомив на брифінгу міністр юстиції Павло Петренко, передає Укрінформ.

«Ми очікуємо в найближчі дні засідання комісії при Президентові й розраховуємо на позитивне рішення (щодо надання чиновникам українського громадянства. – Ред.), одразу після якого будуть прийняті відповідні рішення щодо юридичного оформлення призначень», – сказав він.

Петренко поінформував, що Гія Гецадзе буде призначений заступником міністра. Також до структури міністерства увійдуть Джаба Ебаноідзе та Георгій Циклаурі, які опікуватимуться державним реєстром. Реформу системи державної виконавчої служби куруватиме Хатія Шелія.

За словами міністра юстиції, міністерство відкрите для того, щоб у системі юстиції працювали інші нові фахівці, які погодяться отримати українське громадянство, не лише колишні громадяни Грузії.

«Ми маємо зараз консультації з іншими експертами, які є громадянами інших країни, щоб вони перейшли зі статусу консультантів у статус державних службовців.

Нагадаємо, в уряді вже працюють два колишні громадянина Грузії – міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі та заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе.