На Київщини судитимуть двох митників-махінаторів

Суд300Прокуратура Київської області направила до суду обвинувальний акт відносно двох посадовців Київської митниці Міністерства доходів і зборів України, внаслідок дії котрих до держбюджету не надійшло майже 26 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київщини

Встановлено, що службовці митної служби оформили митну декларацію на перевезення у режимі транзиту майже 8 тис тонн автомобільного бензину та дизельного палива, які перебували на території України. В подальшому, діючи в інтересах приватної компанії, не проконтролювали відпуск та переміщення задекларованого пального, в результаті чого вказані товари до митниці призначення не прибули.

Тобто, товар ввозився на митну територію України начебто для транспортування його через Україну до іншої держави. Однак, в подальшому бензин та дизельне паливо не було вивезено за кордон, а розвантажено в Україні поза митним контролем, без сплати обов’язкових платежів на суму майже 26 млн грн.

Дії митників кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, за які передбачена міра покарання у виді позбавлення волі до 6 років.