Під Генпрокуратурою вимагали люструвати Ярему і його заступника, якого підозрюють в хабарництві (ВІДЕО)

Працівники Житомирської кондитерської фабрики не перестають приїжджати до Києва з вимогою звільнити з лав прокуратури очільника відомства Віталія Ярему та його першого заступника Олега Бачуна.

Сьогодні, 13 січня, як інформує ZIK, колектив фабрики пікетував генпрокуратуру дев’ятий раз. Уже традиційно пікетувальники привезли сміттєві баки-люстратори, транспаранти та барабанили в металеві бочки.

«Ми тут вже вдев’яте, прийшли привітати генпрокуратуру з новим роком. Ми мітингуємо з жовтня. Вимагаємо відставки і притягнення до кримінальної відповідальності Віталія Ярему і його заступника Олега Бачуна. Спершу ми вимагали звільнити лише Бачуна, але за те, що Ярема покриває свого кума Бачуна, ми вимагаємо відставки і притягнення до кримінальної відповідальності їх обох», – розповів голова наглядової ради фабрики Ігор Бойко.

Оскільки за вісім пікетів до мітингувальників з прокуратури ніхто так і не вийшов, сьогодні працівники фабрики зареєстрували в приймальні прокуратури офіційне звірення, в якому просять повідомити яких заходів вжила прокуратура, аби захистити фабрику від корупційних вимагань.

Попри ігнорування зі сторони прокуратури, люди заявляють, що проводитимуть пікети, допоки їх вимоги не будуть виконані. «Ми будемо ходити і добиватись, поки не доб’ємось свого. Ми розуміємо що пішли воювати з системою і система тримається», – додав Ігор Бойко.

Як відомо, керівництво підприємства заявляє, що заступник головного прокурора Олег Бачун вимагав, аби фабрика щомісячно сплачувала йому $30 тис. хабара, а після того, як фабрика відмовилась платити і стала вимагати звільнити хабарника з посади, на підприємство почався тиск.

Сьогодні за відповідями під стіни прокуратури прийшли і представники «Варти Майдану». Молоді люди в балаклавах розповіли, що вимагають, аби генпрокуратура знайшла і покарала вбивць Героїв Небесної сотні, адже минув рік, а винних у смертях більше аніж 100 людей досі не знайдені.