Кандидата в депутати Київради спіймали на підкупі виборців (ВІДЕО)

Під час виборчої кампанії на довиборах до Київради на мажоритарному окрузі №57 один з кандидатів, який представляє УДАР, Юрій Ніколаєнко, був помічений під час підкупу місцевих комунальників.

«Сьогодні кандидат в депутати до Київради Юрій Миколаєнко, заступник голови Шевченківської районної державної адміністрації, використовуючи адмінресурс підкуповував працівників ЖЕКу», - говориться в повідомленні «Варти Києва»

«На зустріч із кандидатом в депутати зігнали більш ніж 50 працівників ЖЕКу «Татарка». Комунальників проінструктували, як в приватних бесідах з місцевими мешканцями треба агітувати за заступника керівника району. Чиновник пообіцяв комунальникам вирішення їхніх проблем після його обрання депутатом та роздав цукерк», - говориться в повідомленні «Варти Києва»

Коли Юрія Миколаєнка спитали, чому він використовує адмінресурс та займається підкупом – чиновник відповів що не бачить в цьому нічого поганого: «Шо я в жизні поганого сделав?»

Нагадаємо, довибори до Київради на округах №8 (Дніпровський район) та №57 (Шевченківський район) відбудуться 25 січня 2015 року.