При закупівлі вугілля з ПАР було вкрадено 8 млн грн, – Семенченко

Семен Семенченко

Семен Семенченко

При закупівлі південноафриканського вугілля яке, за висновками прокуратури не придатне для українських ТЕС, вкрадено 8 мільйонів гривень.

Про це у своєму Facebook написав народний депутат Семен Семенченко.

«Сьогодні був на антикорупційному комітеті ВР. Вкрали 8 млн грн при закупівлі південноафриканського. Той хто вкрав під домашнім арештом, все є таємницею слідства, хто «кришував» підприємство під егідою «енергетичного міністерства», чи має до цього відношення син Януковича – мовчання», -написав Семенченко.

За його словами, тим часом Україна закуповує вугілля у Росії, не виводить вугілля зі своїх підприємств і має славний бізнес з терористами. А президенту дехто розповідає, що Україна контролює й гроші оплачені за вугіль попадуть до шахтарів.

«Вкрадених грошей з лишком вистачило б на переобладнання ТЕС під вугілля інших марок, відкриття нових родовищ на території України... Йдемо з групою депутатів у гості до міністерства енергетики поспілкуватися з міністром. На комітет він так і не прийшов. Підписував черговий контракт на поставку південноафриканським вугіллям. Будемо розбиратися хто правий», – підкреслив Семенченко.

Нардеп також наголосив, що в даному випадку мова йде про конкретну партію вугілля, а не за все вугілля з Африки».