Порошенко сподівається, що директор антикорупційного бюро буде обраний до 24 січня

Фото - АПУ

Фото - АПУ

Президент Петро Порошенко закликає членів конкурсної комісії з призначення директора Національного антикорупційного бюро не затягувати з оголошенням конкурсу.

Про це він заявив на першому засіданні конкурсної комісії в п'ятницю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Порошенко також сподівається, що до 24 січня керівник цієї структури буде обраний.

"Закон дозволяє вам вже сьогодні оголосити конкурс, це ви повинні визначити під час вашої роботи і, як я і обіцяв і як вимагає закон, до 24 числа (січня) ви повинні вже визначитися з принципом підбору кандидатур", - заявив президент.

Порошенко попросив конкурсну комісію, щоб під час цього засідання не тільки був обраний голова та секретар комісії, а й оголошений конкурс щодо кандидатур на посаду директора антикорупційного бюро.

Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, Петро Порошенко також зазначив, що в Україні вже існували органи, уповноважені боротися з корупцією, однак їх робота була неефективною. «Найгірше те, що вони й самі ушкоджені корупцією. Ключова позиція - народ цим структурам не дуже довіряє. А без довіри народу ніяких успіхів в боротьбі з корупцією здобути неможливо», - наголосив Президент. Саме тому Національне антикорупційне бюро має з самого початку викликати дуже високий рівень довіри суспільства.

Глава держави, звертаючись до членів Конкурсної комісії, наголосив: «Для того, щоб ми як влада мали беззастережне право боротися з так званою побутовою корупцією, ми маємо пред’явити суспільству результати боротьби з корупцією серед найвищого чиновництва».

Президент також зазначив важливість використання іноземного досвіду в боротьбі з корупцією, в тому числі Сінгапуру, Європейського Союзу, країн Балтії та Грузії.

«До річниці української незалежності Антикорупційне бюро має продемонструвати рішучі здобутки у боротьбі з корупцією», - підкреслив Петро Порошенко.

Як повідомлялося, вчора відбулося перше засіданні Конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро України