Сьогодні відбудеться перше засідання комісії з обрання Директора антикорупційного бюро

21Сьогодні, 9 січня, у приміщенні Адміністрації Президента України за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11 відбудеться перше відкрите офіційне засідання Конкурсної комісії з обрання Директора Національного антикорупційного бюро України, відкрите для представників ЗМІ.

Про це «Ні корупції!» повідомляє пре-служба Президента України.                                                                                                                                                                                                               

«Під час першого засідання буде обрано Голову Комісії та очікується створення розкладу роботи Комісії, яка проведе відкриту конкурсну процедуру обрання Директора Національного антикорупційного бюро.Комісія повинна також розробити офіційне оголошення на посаду Директора, відповідно до якого іобиратимуть керівника ключового антикорупційного органу держави», - зазначається в повідомленні.

Окрім 9 членів Конкурсної комісії в засіданні також візьмуть участь представники Адміністраціїпрезидента та інших органів виконавчої та законодавчої влади.

Членами конкурсної комісії є правозахисники Рефат Чубаров, Євген Захаров та історик Ярослав Грицак заПрезидентською квотою, Йосиф Зісельс, Олександра Яновська та Юрій Бутусов за квотою КабінетуМіністрів України та директор Європейського бюро з боротьби з шахрайством Джованні Кеслер, екс-міністр Євген Нищук та співавтор Конституції Віктор Мусіяка від Парламентської квоти.

Згідно ст. 7 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» засідання Конкурсної комісії відкриті для представників засобів масової інформації та журналістів. Забезпечується відео- та аудіофіксація і трансляція у режимі реального часу відповідної відео- та аудіоінформації із засідань Конкурсної комісії на Офіційному інтернет-представництві Президента України.

Акредитація обов’язкова!

КОНТАКТИ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРЕС-СЛУЖБИ Адміністрації Президента:

 (044) 255-63-18, (044) 255-65-51, (044) 255-68-67