Сергій Лещенко: Санкції проти Азарова-молодшого знімуть

Сергій Лещенко. Фото: УП

Сергій Лещенко. Фото: УП

Попри виявлені маєтки сина екс-прем’єра Миколи Азарова в Австрії та Італії, на які накладено арешт Євросоюзом, в Україні майно Олексія Азарова досі вільне від будь-яких обмежень.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав нардеп Сергій Лещенко.

«Більше того, проти Азарова-молодшого в Україні не висунуто жодної підозри. Це значить, що Євросоюз скасує санкції проти нього. І це значить, що ви і далі можете грабувати Україну - і вам за це нічого не буде», - написав нардеп.

В наступному пості він продовжив тему, вказавши, що старший помічник генпрокурора Валерій Карпунцов прокоментував лист самої ж Генпрокуратури щодо Олексія Азарова.

«Пан Валерій, якого я глибоко поважаю, намагається тримати удар за дії (точніше - бездіяльність), до яких він не причетний. Водночас почитайте те, що писав я - і що начебто "спростував" Валерій Карпунцов.

Він насправді підтвердив, що сину Азарова не повідомлено про підозру (про що писав і я). Він справді підтвердив, що в Україні не арештовано майно Азарова-молодшого (і я писав про це).

Пан Валерій перерахував рахунки Азарова, арештовані в Європі - от тільки заслуги української Генпрокуратури в цьому немає, тому що рахунки арештували європейські правоохоронці після набуття чинності санкцій ЄС, Швейцарії та Ліхтенштейну, ухвалених європейськими урядами проти сина Азарова.

Пане Валерій каже, що генпрокуратура відкрила провадження проти Азарова. От тільки мені цікаво - а коли саме його було відкрито? В якому місяці? Підозрюю, що в грудні 2014 року! І скільки ще треба його розслідувати? Ви скажете, а навіщо повідомляти підозру Азарову-молодшому, якщо він в бігах? Так для того, щоб проти нього не зняли міжнародні санкції! Але, боюсь, що вже запізно - санкції проти Азарова-молодшого знімуть», - написав Сергій Лещенко.