Як луцький суддя намагається зберегти себе на посаді (ДОКУМЕНТ)

Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко

Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко

Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко, який рік тому виносив рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для активістів Євромайдану, вважає, що не підпадає під дію Закону України «Про очищення влади», повідомляє "Четверта влада"

Відповідну заяву суддя Віталій Ковтуненко подав за місцем роботи - у Луцький міськрайонний суд.

Нагадаємо, що нещодавно волинські суди оголосили про початок перевірки суддів передбаченої Законом України «Про очищення влади». В рамках проходження перевірки судді подають заяву щодо застосування до них заборон і обмежень, передбачених Законом України «Про очищення влади», та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за минулий рік.

Відповідну заяву подав до суду і суддя Віталій Ковтуненко.

«Я, Ковтуненко Віталій Володимирович, відповідно до статті 4 Закону України «Про очищення влади» повідомляю, що заборони визначені статтею третьою або четвертою статті 1 Закону, не застосовуються щодо мене», - йдеться в заяві судді.

Нагадаємо, що суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко в грудні минулого року обирав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для тодішнього депутата обласної ради Ігоря Гузя, активістки Майї Москвич, депутата Луцької міської ради Сергія Григоренка.