Москаль пояснив, чому бажає звільнення керівника Луганської філії КРРТ

Фото: Коментарі

Фото: Коментарі

Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль вважає за необхідне звільнити керівника Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) у зв’язку з його схильністю до роботи на так звану «Луганську народну республіку», повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Учора мені повідомили, що нібито не працює вишка КРРТ і населення не може дивитися українські канали. Я попросив запросити мені з Лисичанська, куди перенесено філію, керівника (філії КРРТ, – ред.), щоб він терміново вислав бригаду і замінив там якийсь прилад. Почали шукати – його вже два тижні ніхто не бачив, а він, кажуть, у Луганську. На кого він працює? На «ЛНР»?», – сказав голова Луганської ОДА на прес-конференції у вівторок.

Г.Москаль зазначає, що вже направив низку листів із поясненням цієї ситуації і керівництву концерну, і в інші інстанції.

«Я попрошу військових: якщо він перетинатиме кордон, щоб його взяли і перевезли сюди. Він відключив там українські канали і нічого не включає. Що це за інформаційна політика України? Якийсь сепаратист керує питанням, який сигнал кому подавати, і його не звільняють. Я писав і А.Яценюку, що людина симпатизує «ЛНР» і керує з Луганська як хоче, хоча офіційно представництво концерну перенесено до Лисичанська», – зазначив Г.Москаль.

Згідно з даними сайту КРРТ, наразі керівником Луганської філії КРРТ є Володимир Улезько