Кличко розповів, як можна побороти корупцію в метро

Фото: ura-inform.com

Фото: ura-inform.com

У КП "Київський метрополітен" затримали касира, в якого вилучили понад мільйон гривень.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє сайт "УДАРу".

"На сьогодні навіть директор метрополітену не може чітко сказати, яка кількість людей їздить в метро і скільки жетонів продається. Тому декілька місяців тому і затримали касира, в якого вилучили понад мільйон гривень", - сказав мер.

Він висловив упевненість, що вирішити проблему незаконного обігу жетонів чи корупції в метро зможе запровадження електронного квитка.

Кличко переконаний, що такий квиток не лише дозволить чітко контролювати процес перевезення пасажирів й виключить корупційну складову в роботі метро, а й збільшить прибутки підземки.

"За експертними оцінками, програма електронний квиток дасть метрополітену 20%, а то й 30% прибутку. А це – кошти, які підуть на розвиток і оновлення метро", - наголосив Кличко.

Він додав, що така "електронна система, яка фіксує, скільки людей користується метрополітеном, хто на якій станції зайшов і на якій вийшов", працює у всьому світі.

Як відомо, у березні 11 працівників метро спіймали на привласненні 1,1 мільйона гривень з автоматів для поповнення проїзних карток на станції "Мінська".