На Рівненщині бухгалтерка, яка привласнила кошти «чорнобильців», щиро розкаялась

Фото: ДТ

Фото: ДТ

На Рівненщині прокуратура встановила, що, працюючи на посаді бухгалтера відокремленого підрозділу державного підприємства, особа використала своє службове становище та привласнила майже 50 тисяч гривень, які надійшли на рахунок підприємства в якості компенсації соціальних пільг працівникам, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомляє державний обвинувач, заступник прокурора Сарненського району Павло Шкода.

Крім того, вона підробила офіційні документи, зазначивши неправдиві відомості про виплату заробітної плати працівникам на зазначену суму.

Дії особи кваліфіковано органом досудового розслідування за ч. 2 ст. 191 (привласнення та розтрата чужого майна) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

Прокуратура області скерувала обвинувальний акт до суду, який, врахувавши щире каяття підсудної, її активне сприяння у проведенні розслідування та відшкодування матеріальних збитків, призначив останній покарання — 3 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з веденням бухгалтерського обліку, строком на 2 роки.

Одночасно засуджену звільнено від відбування основного покарання з встановленням іспитового терміну на 1 рік і 6 місяців.