Деякі нардепи обіцяють не давати і не брати хабарів

Фото volynpost.com

Фото volynpost.com

Народний депутат України Степан Івахів, якого обрали виборці 21 виборчого округу на Волині, підписав Декларацію безхабарності. 

Про це повідомили на сторінці «Ні хабарництву» у соцмережі Фейсбук, пише «Четверта влада»

Проект «Безхабарний депутат» започаткувала громадська організація «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів». Проектом передбачається, що кожному кандидату в депутати Верховної Ради буде запропоновано підписати Декларацію безхабарності, в якій міститься персональне зобов’язання не давати і не брати хабарі під час своєї професійної діяльності та приватного життя. За концепцією проекту, кандидати в депутати, які не підпишуть декларацію безхабарності, отримають «почесне» звання «безхребетний депутат».

«На кожного депутата направили офіційне звернення від нашої ГО. Направили тиждень назад, тому я переконаний, що ми ще будемо мати нових депутатів», - розповідає керівник проекту Сергій Гула.

Так, Декларацію безхабарності підписали уже 7 депутатів, серед яких Тарас Батенко, Віктор Кривенко, Мустафа Найєм, Єгор Соболєв, Віктор Чумак, Михайло Хміль та волинянин Степан Івахів.