В Одесі дивна справа відбулася в історії про рекордний хабар

Хабар10В Одесі кримінальну справу про рекордний хабар будуть розслідувати колишні колеги підозрюваного

Як повідомляє «Думська», в липні цього року за підозрою в отриманні хабара було затримано двох співробітників відділу по нагляду за податковою міліцією прокуратури Одеської області.

За даними слідства, вони вимагали рекордний хабар в розмірі сімдесяти тисяч доларів за те, щоб закрити очі на кримінальний злочин, і були затримані на місці злочину при передачі частини цієї суми.

За рішенням суду під варту взяли старшого прокурора Ігоря Бурлаченко, а також заступника начальника реєстраційної служби міського управління юстиції Олександра Ш. - на думку слідства, він був посередником. Цією кримінальною справою займалася Генеральна прокуратура України - щоб забезпечити об'єктивне і неупереджене розслідування.

Проте кілька днів тому Генпрокуратура передумала і доручила розслідування ... прокуратурі Одеської області. Таким чином, з'ясовувати обставини злочину і ступінь винності співучасників посадового злочину будуть колишні колеги одного з підозрюваних.

Таке дивне рішення може бути результатом закулісної домовленості про закриття провадження. Зазвичай у таких випадках високопоставлені правоохоронці воліють не бруднити руки явно замовними рішеннями і «скидають» скандальну справу комусь із підлеглих.