Садовий: На сьогодні у місті триває близько 10 незаконних будівництв

Садовий 300Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що окрім позитивних підсумків, у Львові за 2014 рік виникло багато проблем.

Зокрема, на сьогодні у місті триває близько 10 незаконних будівництв, повідомляє ZAXID.NET

Мер Львова заявив, що робитиме все для того, аби їх припинили, а ініціаторів покарати.

«Незаконні – це ті будівництва, які ведуться без належних документів. І такі проблеми в нас з’явились після того, як держава забрала від міста повноваження контролю за будівництвом: дозволи до початку будівельних робіт, здачу в експлуатацію – сьогодні це все є прерогативою держави», - наголосив Садовий під час зустрічі із львів'янами.

«Новий законопроект вже у Верховній Раді. І ми будемо робити все можливе і неможливе, аби за нього проголосували, а повноваження повернули органам місцевого самоврядування. А я, у свою чергу, буду робити все для того, аби ті люди, які ці незаконні будівництва ведуть, понесли відповідне покарання», - запевнив міський голова Львова.

За словами мера міста, будівництва мають не лише припинити: «Ми робитимемо все, аби ці будинки позносили. Потрібно показати іншим, що буде, якщо хтось не поважатиме громаду. Це моя принципова позиція»