Під тиском активістів чиновник, підозрюваний у корупції, написав заяву на звільнення

Сергій Шеремета

Сергій Шеремета

Перший заступник начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Шеремета написав заяву на звільнення.

Про це повідомила прес-секретар "Автомайдану України" Ірина Мусій, повідомляє «Четверта влада»

Його підозрювали у корупційних діях, а також у тому, що він був причетний до намагання ліквідувати державне підприємство «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс» .

22 грудня активісти ГФ «Самооборона Рожище», «Автомайдану України», а також «Правого сектору Волині» завітали до Сергія Шеремети із вимогою написати заяву на звільнення.

«Ми це підприємство будемо відстоювати. Якщо воно працює ефективно. То питання щодо його ліквідації закрито», - наголосили активісти.

Однак чоловік зазначав, що про ліквідацію підприємства не йшлося, а лише про його реорганізацію.

«Я знаю, що було два листи. Один стосувався реорганізації, а інший – ліквідації. Другий лист Ви відправляли на Київ. Не варто цього заперечувати. У зв`язку із вашими діями, які спрямовані проти діяльності підприємства та роботи працівників, ми вимагаємо від Вас написати заяву на звільнення», - сказав голова громадської ради при Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Сергій Шеремета наполягав на тому, що заява вже написана, однак чомусь з невідомих причин її не підписують. Однак після годинного діалогу з активістами написав ще одну заяву на звільнення.