Зміни в пенсіях торкнуться лише прокурорів, суддів, депутатів та чиновників

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Уряд не підвищуватиме пенсійний вік на 5 років для усіх категорій громадян, також не буде скасування виплат пенсій, стипендій, допомоги при народження дитини та інших соціальних видатків.

Про це в понеділок в ефірі «Свободи слова» на ICTV заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, – повідомляє Укрінформ.

«Ми не будемо підвищувати пенсійний вік на 5 років для всіх категорій громадян – я говорю про ті міфи, які розганялися в ЗМІ. Ми не будемо скасовувати виплати пенсій і стипендій в навчальних закладах… Ми не змінюємо умови виходу на пенсію за вислугою років – як був вихід на пенсію після 25 років стажу, так і буде. Ми не зменшуємо допомогу при народженні дитини, ми не будемо обмежувати права одиноких матерів тощо. Тобто, ми фіксуємо певні соціальні показники, про які ми сьогодні говоримо. Для нас вони є недоторканними», – сказав він.

Водночас Розенко заявив, що в нинішньому бюджеті передбачені «більш жорсткі обмеження на виплату пенсій прокурорам, суддям, чиновникам, народним депутатам тощо».

За його словами, наступним кроком уряду буде внесення у Верховну Раду законопроекту щодо переходу на єдиний принцип нарахування пенсій.

«Щоб і у чиновника, і у звичайної людини був єдиний принцип нарахування пенсій в Україні», – наголосив міністр.