В Антрациті на блокпостах ввели «платний пропуск» для авто

Фото: ostro.org

Фото: ostro.org

У районі Антрацита Луганської області на блок-постах НВФ (зокрема місцевих бойовиків і російських «казаків») введений «платний пропускний режим».

Про це повідомив керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

За проїзд цивільного автотранспорту (приватних авто, автобусів, маршрутних таксі) стягується плата «на потреби республіки».

Також в Антрациті «міністерство держбезпеки ЛНР» проводить масштабну операцію з пошуку та знешкодження проукраїнського підпілля. Співробітники «МГБ» організували патрулювання вулиць міста, у нічний час працюють мобільні групи. Вони намагаються запобігти появі на стінах будівель проукраїнських гасел і виловлюють підпільників.

Тимчук також проінформував, що серед керівників «ДНР» і «ЛНР» посилено поширюється чутка про те, що СБУ веде «тотальне прослуховування» керівництва терористів.

«На запит з Росії прибули фахівці з обладнанням, які перевіряють службові приміщення на предмет встановлення прослуховуючих пристроїв. Проводяться заходи щодо виявлення «пособників хунти» в рядах вищого керівництва терористів», – розповів керівник групи «ІО».