У Запоріжжі судитимуть чиновницю, яка вчинила махінацію з ділянкою на 200 тис. грн.

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Прокуратура Приазовського району затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника реєстраційної служби райуправління юстиції за ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам громадян та державним інтересам).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області

Як повідомив прокурор району Сергій Лисенко, наразі Апеляційний суд Запорізької області визначив підсудність цього провадження за Мелітопольським міськрайсудом, незабаром розпочнеться судовий розгляд справи.

Встановлено, що в квітні цього року чиновниця зареєструвала право власності на земельну ділянку вартістю понад 200 тисяч гривень, достовірно знаючи, що ухвала суду першої інстанції щодо цієї ділянки не набрала законної сили.

В результаті порушення закону мешканка Мелітополя, яка є першим власником ділянки та має відповідний державний акт про право власності на землю, фактично втратила свою власність. А витяг про реєстрацію права власності на земельну ділянку отримали треті особи.

Згідно з санкцією статті Кримінального Кодексу України, за порушення закону посадовій особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади та чималим штрафом.