У Чернігівській області підприємці намагались реалізувати зброю, вивезену від бойовиків

Фото: newsfiber.com

Фото: newsfiber.com

У Чернігівській області Служба безпеки України викрила злочинну групу, яка у змові з бойовиками організувала торгівлю вогнепальною зброєю, вивезеною із зони бойових дій в Донецькій області.

Про це йдеться в повідомленні СБУ.

"Зловмисники організували підпільну торгівлю вогнепальною зброєю на території Чернігівської та Київської областей під прикриттям власних торгових закладів за продаж військової амуніції (бронежилети, каски, розвантаження). Злочинці встановили тісні контакти з незаконними військовими формуваннями, які діють на Сході України, і підшукували покупців зброї та боєприпасів", - йдеться в повідомленні.

19 грудня співробітники СБУ затримали двох жителів Чернігівської області та жителя Києва під час спроби реалізувати чергову партію зброї.

"В результаті оперативної роботи задокументовано спробу незаконно реалізувати 4 автомата АК-47 (калібру 7.62 мм), пістолети ТТ й ПМ і майже 500 патронів, які були вилучені правоохоронцями", - розповіли в СБУ.

Під час обшуків у квартирах та у магазині військової амуніції, що належить затриманим особам, були виявлені і вилучені АГС, 66 гранат "Ф-1", 3 автомати АК-47 і магазини до них, майже 1500 патронів різного калібру, а також $60 тис.