Від Кличка вимагали знищити тіньові схеми заробітку на рекламі в метро (ВІДЕО)

Сьогодні, 22 грудня, у київської влади вимагали не підвищувати вартість проїзду в міському метро. Кілька десятків активістів під будівлею КМДА заявили, що метрополітен може заробляти щонайменше 1 млрд грн в рік на рекламі, однак сьогодні прибутки за розміщену у вагонах рекламу отримують приватні агентства.

На місці події працював репортер ZIK-Cтрім Максим Осовський, повідомляє ZIK

Під Київську міську державну адміністрацію активіст Віталій Черняховський приніс десятки рекламних плакатів, які здер у вагонах метро. За його словами, на жодному з плакатів немає інформації про орендодавця, його контактів. Черняховський впевнений, попри те, що рекламний бізнес в київському метро приносить мільярдні прибутки, ані до бюджету Києва, ані до бюджету метрополітену вони не потрапляють. В цей час через брак коштів проїзд у метро планують підвищити.

«Хто їздить в метро, бачить багато реклами, ця реклама, за даними експертів, за комерційними розцінками збирає понад 1 млрд. грн. в рік. Ці кошти йдуть не в бюджет Києва чи київського метрополітену, тобто рекламні агентства присвоюють виручку, а метрополітен від цього отримує копійки», – заявив активіст.

Відтак, пікетувальники звернулись до мера Києва Віталія Кличка знищити тіньову схему розміщення реклами: розірвати договори оренди, які є сьогодні та передати відання рекламою у компетенцію метрополітену. Тоді, впевнені активісти, підприємство зароблятиме більше і потреба у підвищенні тарифів відпаде.