У Луцьку затримали доцента-хабарника

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

Викладач вимагав та отримав неправомірну вигоду за сприяння в успішній здачі іспитів із предметів, які викладав, та захисті курсових робіт.

Про це повідомляє СЗГ УМВС у Волинській області.

У ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій працівники сектору ДСБЕЗ Луцького МВ спільно із колегами з обласного управління міліції задокументували злочинну діяльність доцента одного з волинських вузів.

«Викладач вимагав та отримав неправомірну вигоду за сприяння в успішній здачі іспитів та захисті курсових робіт, – повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області Владислав Кривенда. – Затримали зловмисника «на гарячому» при отриманні близько 3000 гривень. Всього у ході здійснення документування злочинної діяльності вказаної особи задокументовано 15 фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди на загальну суму більше десяти тисяч гривень».

Досудове розслідування здійснює слідчий відділ Луцького МВ УМВС України у Волинській області.

Вирішується питання про повідомлення викладачу підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення інших фактів злочинної діяльності викладача.