Чиновника з Мінекології судитимуть за хабар та зберігання реактивних протитанкових гранат

Хабар10У Генпрокуратурі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою начальника управління державної екологічної експертизи та аудиту моніторингу і технічного регулювання Міністерства екології та природних ресурсів України в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 15 000 доларів США за прийняття позитивного рішення про видачу одному з товариств ліцензії на право провадження господарської діяльності, а також у зберіганні за місцем проживання бойових припасів – 8 реактивних протитанкових гранат (РПГ-26).

Як повідомляється на сайті ГПУ, боєприпаси, відповідно до проведеної судової експертизи вибухових пристроїв, призначені для ураження броньованої техніки, а також живої сили противника, що знаходяться у легких укриттях або спорудах міського типу.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою державного службовця третьої категорії у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України, скерований до суду для розгляду по суті.