У Києві кіоски «Рошен», які до сих пір пов’язують з Порошенком, визнані Кличком незаконними (ДОКУМЕНТ)

Кіоски «Рошен», які до сих пір вважається власністю Президента України Петра Порошенка, визнані мером Києва Віталієм Кличком незаконними.

Про це у своєму блозі на «Українській правді» написав народний депутат України Ігор Луценко.

Він нагадує, що як депутат свого часу звернувся до міського голови Віталія Кличка з проханням прибрати великі торгівельні павільйони під вивіскою "Рошен", котрі в декількох місцях на Харківському масиві розташували – в непристойній близькості від входу до метро, з порушенням інших норм.

«Інтрига тут подвійна. По-перше, "Рошен" до сих пір вважається власністю Президента Петра Порошенка. Котрий, як відомо бореться з недопущення олігархів до влади (олігарх, як відомо – це власник великого бізнесу, тісно пов'язаний з владою). По-друге, номером першим у списку кандидатів політичної партії "Блок Петра Порошенка" був сам Віталій Кличко. Котрий, утім, не збирався іти у парламент, а просто був окрасою списку БПП», - написав нардеп.

За його словами, прийшла відповідь на його звернення, яке нардепа «приємно здивувала.

«За яку захотілося Кличку подякувать;) Кіоски дійсно визнано Кличком незаконними. Тепер чекаємо на головне – на знесення. Буду вдячний, якщо це стане публічним заходом – щоб дати правильний сигнал усій кіосковій мафії, котра тримає в неволі Київ. Можливо, цей мікроскопічний скандальчик буде ще одним нагадуванням Порошенку (і його політсилі) про необхідність виконувати свої обіцянки і врешті продати бізнес», - написав нардеп.

документ