Головного лікарня “Центру мікрохірургії ока” звільнили за порушення

f26a865-rykovГоловного лікарня Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні "Центр мікрохірургії ока" Сергія Рикова звільнено з займаної посади.

Як повідомляє сайт КМДА, відповідне рішення було ухвалено за результатами роботи Комісії з проведення перевірки у закладі.

"Лише за даними попереднього аудиту фінансово-господарської діяльності лікарні було виявлено низку порушень", - йдеться в повідомленні.

Серед виявлених порушень – завищена більше ніж утричі вартість витратних матеріалів, які сплачують хворі, втрата доходів спеціальних коштів лікарні у сумі близько 2,7 мільйона гривень, навмисне викривлення статистичної звітності тощо.

"Найближчим часом відповідні кадрові або дисциплінарні висновки будуть зроблені щодо керівництва всіх закладів, де було виявлено порушення", - наголосили у  КМДА.

Як відомо, Комісія з комплексної перевірки "Центру мікрохірургії ока" була створена у відповідь на численні звернення представників трудового колективу "Центру мікрохірургії ока", а також народних депутатів.