Турчинов склав список «нечесних» суддів, яким заборонятимуть покидати Україну

Турчинов 300 РСНовообраний секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що доручив сформувати реєстр суддів, яких підозрюють у винесенні неправосудних рішень. Турчинов домагатиметься, щоб таким особам СБУ заборонила покидати Україну.

«Судова реформа не запрацює, поки декілька сотень суддів самі не сядуть за ґрати. Мене можна звинувачувати у кровожерливості, але я не бачу іншого шляху змушувати суди приймати правосудні рішення. Я дав доручення своїм колегам сформувати реєстр тих суддів, які виносили неправосудні рішення, звільняли вбивць, звільняли «махрових» корупціонерів з оточення Януковича. Реєстр цих прізвищ уже складено, і я звернуся до СБУ для того, щоб вони забезпечили неможливість цим суддям покинути країну, поки не буде доведено кримінальні справи стосовно них», – наголосив Турчинов на брифінгу у середу, 17 грудня, передає INSIDER.

Також він заявив, що звернеться до Верховної Ради щодо питання позбавлення суддів недоторканності.

«Дуже важливо, щоб разом зі скасуванням недоторканності народних депутатів, над чим сьогодні працює коаліція, скасувати недоторканність суддів. Це комплексне питання. І ми будемо звертатися до Верховної Ради, щоб це відбулося найближчим часом. Із цим питанням зволікати не можна», – сказав секретар РНБО.