Працівника одеського теплопостачального КП засудили за невеликий хабар

Фото volynpost.com

Фото volynpost.com

Київський районний суд Одеси виніс вирок начальнику служби теплової інспекції КП «Теплопостачання міста Одеси», обвинуваченого у хабарництві, повідомляє «Думська».

Згідно з матеріалами справи, підсудний вимагав хабар у розмірі 800 гривень від одесита, який звернувся до нього з питанням про відключення приміщення, що належить приватній фірмі, від мережі теплопостачання та розірвання договору на постачання теплової енергії.

Начальник теплової інспекції погодився вирішити ці питання позитивно лише в тому випадку, якщо громадянин передасть йому 800 гривень на знак подяки. Хабар підсудний отримав у своєму робочому кабінеті.

Київський районнийсудвизнав підсудноговинним в отриманнінеправомірної вигодиі призначивйомупокарання у виглядічотирьох роківпозбавлення волі з позбавленнямправаобіймати посади, пов'язаніз виконанням функційпредставників влади,атакожзайматинапідприємствах, в установахорганізаціях,незалежно від форми власностіпосади, пов'язаніз виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на3 рокибезспеціальноїконфіскації.

Однак на підставі ст. 75 КК України підсудний звільнений від відбування призначеного судом основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном на 3 роки.