Активісти проведуть акцію проти корупції у лавах МВС України та проти Чеботаря

Сьогодні, 17 грудня, у Києві активісти професійної спілки атестованих працівників внутрішніх справ України та «Самооборони Майдану» проведуть об’єднану ходу проти корупції у лавах МВС України.

Як повідомляє ZIK,  cеред головних вимог - розслідування діяльності Сергія Чеботаря на посаді заступника міністра внутрішніх справ.

Акція почнеться зранку біля будівлі уряду. Під час ходи протестувальники планують передати звернення до Прем’єр-міністра та Міністра внутрішніх справ України.

Міліціонери та самооборонівці вимагатимуть призначати на керівні посади в органи внутрішніх справ тільки тих, хто не заплямував себе прислужництвом режиму Януковича, припинити використовувати закон «Про очищення влади» для боротьби з керівниками, які мають авторитет серед особового складу ОВС, забезпечити відкритий доступ громадськості до процесів кадрового очищення апарату МВС.

 Також активісти домагатимуться розслідування діяльності заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря  під час тендерних закупівель та кадрових призначень та вимагатимуть його звільнення.