Запрацював сайт, де збираються дані про терористів і зрадників

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Група волонтерів під керівництвом Георгія Туку зібрала дані про понад 7500 терористів, сепаратистів і їх посібників.

Ці дані розміщено на сайті "Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки громадян "Миротворець".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

За його словами, зібраною інформацією вже давно користується МВС, СБУ, розвідка і прикордонна служба.

"На сьогодні тільки МВС отримано дозвіл суду на затримання і арешт понад 500 сепаратистів і терористів. В тому числі і на підставі даних з сайту Центру", - пише Геращенко.

Дані з цього ресурсу рекомендується також використовувати бійцями сил АТО при перевірці документів на блокпостах.

"Якщо при перевірці документів з'ясувалося, що ця особа є в базі даних Центру, то її потрібно затримати і перепровадити в найближче відділення міліції для подальшої перевірки особистості, її зв'язків і контактів", - повідомляє радник міністра.

Антон Геращенко зазначив, що дані про терористів і їх помічників збираються з відкритих джерел, а саме з сепаратистських сайтів і російських ЗМІ. Робота по збору інформації продовжується і радник глави МВС закликає всіх свідомих громадян надсилати дані про терористів на пошту сайту list2sbu@gmail.com.

"Сайт Центру для мене сьогодні є прообразом українського Центру Симона Візенталя, створеного після Другої світової війни у Відні для пошуку і покарання нацистських злочинців, які знищили мільйони невинних жертв усіх сотень національностей у фашистських концтаборах", - пише Геращенко.

"Так, зараз Україна слабка для того, щоб знаходити і ліквідовувати терористів і сепаратистів на чужій території. Але рано чи пізно ми покараємо всіх, хто убивав, мучив і калічив українських громадян і громадян інших країн у нас на Донбасі і в Криму", - додав він.