Волонтери розповіли, чому перемир’я на сході тільки шкодить українським військовим

Фото ZAXID.NET

Фото ZAXID.NET

Режим перемир’я між українськими військовими та терористами на сході країни не діє і не буде діяти. Обстріли з боку ЛНР та ДНР ведуться постійно, диверсійні групи працюють систематично, снайпери-терористи працюють по українських солдатах інтенсивно.

Про це під час прес-конференції, 16 жовтня, заявив волонтер «Центру забезпечення військових» при Народній Самообороні Львівщини Олександр Ганущин, повідомляє ZAXID.NET

«Всі ці штуки пов’язані з пермир’ям там, у зоні АТО, дуже умовні. Наші розвідники, які відслідковують рух та дії терористів через незахищені радіоканали розповідають, що їхня артилерія їздить і розгортається щодня: якщо не працюють, то вчаться», - розповідає Ганущин.

З його слів, українські розвідгрупи постійно вираховують позивні конкретних снайперів, які за нашими полюють. А машинами на трасі прийнято розганятись по максимум, бо артилерійські обстріли з боку терористичних угрупувань не припиняються.

«Це так зване перемир’я, насправді, тільки нашим шкодить, бо українським військовим не можна відстрілюватись у відповідь. Командування ЗСУ прискіпливо слідкує за дотриманням цієї умови нашими солдатами», - каже Ганущин.

За його словами, серед українських військових, щоправда, є відчайдухи, які намагаються давати бій терористам, інколи ігноруючи накази командування.

«От їх обстрілюють, а вони не мають права відповісти. То, питання, що їм робити? Ну вони і стріляють, але при цьому, звичайно, командування тисне на них», - каже волонтер.