У Києві на конференції обговорять підвищення якості адмінпослуг

18-19 грудня 2014 року відбудеться конференція «Підвищення якості адміністративних послуг шляхом посилення впливу громадянського суспільства на державну політику у цій сфері».

Про це повідомля.ть організатори заходу - Центр політико-правових реформ та Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

Протягом двох днів конференції буде обговорюватися державна політика у сфері адміністративних послуг, стан реформування системи надання адміністративних послуг в Україні та роль громадськості в цьому процесі.

Розглядатимуться типові проблеми створення та функціонування центрів з надання адміністративних послуг (ЦНАП), шляхи їх вирішення.

Також буде представлено існуючий позитивний досвід роботи центрів та кращі практики організації надання адміністративних послуг.

В рамках конференції експерти презентують результати громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг Державною міграційною службою, Департаментом громадської безпеки МВС України та ДАІ.

Відкриття конференції: 11.00

Місце проведення: готель «Русь», вул. Госпітальна, 4,  м. Київ

Акредитація ЗМІ здійснюється за телефоном: +38(067)223-14-97