Силовики пояснили, чому не пропускають через блокпости вантажівки з гуманітаркою

Фото: сайт Штабу Ріната Ахметова

Фото: сайт Штабу Ріната Ахметова

Українські силовики не згодні пропускати через блокпости вантажівки з металобрухтом, вугіллям, а також гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова, що прямують в зону проведення АТО

Про це повідомив заступник командира полку «Дніпро-1» Валентин Манько.

За його словами, позицію добровольчих батальйонів «Дніпро-1», «Кривбас», «Донбас» підтримали і бійці збройних сил України.

За їх словами, це буде тривати до тих пір, поки не будуть надані гарантії, що даний вантаж не дістанеться бойовикам.

Зокрема, в районі Дебальцево, Авдіївки, Красного Лиману на даний момент знаходяться 100 фур з різним вантажем, які не будуть пропущені в зону АТО.

Це ж стосується і так званої гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова, більше 20 вантажівок з якою сьогодні були перевірені у присутності ряду народних депутатів України. Як виявилося, відсутні документи про приналежність даного вантажу Фонду. Однак були надані накладні, згідно з якими товар поставляється для мереж супермаркетів «Брусничка» і «Амстел», які, як відомо, належать Ахметову.

Також, за словами Манько, в деяких вантажівках були виявлені бушлати і термобілизна, які, як припускають українські бійці, не призначаються мирним жителям.

За його словами, члени незаконних збройних формувань не пропускають гуманітарну допомогу, яка посилається від українських держструктур жителям Донбасу, однак від Фонду Ахметова фури проходили безперешкодно.

У свою чергу, на сайті Фонду Ахметова наводяться слова заступника начальника матеріально-технічного забезпечення ГСЧС в Дніпропетровській області Олександра Шпека, який стверджує, що військової форми і сигарет в гуманітарному вантажі від Штабу Ріната Ахметова немає.