Стали відомі нові факти у справі засудженого за хабарництво мера Болграда

мерВищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ України повернув на новий розгляд до апеляційної інстанції справу мера Болграда Сергія Корольова, який був визнаний винним в отриманні хабара і засуджений на 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Дуиская»

Як наголошується у визначенні ВССУ, апеляційний суд Одеської області, який 5 серпня цього року підтвердив вирок, розглядав справу в відсутність засудженого та його захисника, незважаючи на заявлені ними клопотання.

Цікаво, що на відміну рішення апеляції наполягало державне обвинувачення, яке несподівано потурбувалося порушенням права Королева на захист. Раніше прокуратуру це не особливо турбувало.

Нагадаємо, Сергій Корольов визнаний винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3, 4 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди у значному розмірі) Кримінального кодексу України.

Він попався в момент отримання 30 тисяч доларів і 50 тис грн за незаконне відчуження двох об'єктів комунальної власності. Чиновника затримали в лютому 2012 року. Мер просидів у СІЗО 4 місяці, але в липні його звільнили під підписку про невиїзд. Відразу після цього Корольов зник - за деякими даними, виїхав до Росії.

У березні 2013-го Корольов несподівано з'явився в Малиновському суді, буквально шокувавши слідчих прокуратури. Однак замість того, щоб за порушення підписки про невиїзд розпорядитися про негайний арешт чиновника, суд знову його звільнив під заставу в розмірі 110 тисяч гривень.

У квітні 2014-го Малиновський районний суд виніс вирок. Сергій Корольов був узятий під арешт прямо в залі судових засідань. Зараз він перебуває в слідчому ізоляторі Ізмаїла.