Спійманий п’яним дніпропетровський прокурор вимагає у ДАІ скасування штрафу (ВІДЕО)

Колишній начальник слідства Дніпропетровської облпрокуратури Вадим Білий, якого затримали п'яним за кермом автомобіля, хоче скасувати постанову про штраф, складене під час затримання співробітниками ДАІ

Про це стало відомо з інформації zovzakona.

Екс-співробітник прокуратури Вадим Білий просить скасувати постанову про штраф, який на нього склали співробітники ДАІ за те, що він керував автомобілем без водійського посвідчення, без документів на автомобіль і за те, що на його автомобілі були номерні знаки, які не належать цьому транспортному засобу .

Постанова була винесена за ст. 126 КУпАП (відсутність документів у водія) з мінімальним штрафом в 425 грн. Матеріали по третьому протоколом, який також був складений на Білого за ст. 130 (керування автомобілем у стані сп'яніння), направлено до суду для подальшого розгляду.

Саме штраф в 425 грн. колишній прокурор Вадим Білий намагається скасувати.

У заяві він зазначає, що дії інспекторів ДАІ були неправомірні, а також, що до нього грубо відносилися на місці події співробітники міліції і представники громадськості.

Нагадаємо, в Дніпропетровську зловили у п’яному вигляді прокурора з $ 20 000 на викраденому авто. Через кілька днів Вадима Білого звільнили.