На Дніпропетровщині учаснику АТО виділили землю на смітнику (ВІДЕО)

Дніпропетровському десантникові, який повернувся додому після поранення, виділили земельну ділянку на звалищі.

Про це стало відомо з повідомлення 34 каналу.

Захиснику луганського аеропорту, бійцеві 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Тарасу Ковалю виділили належний за законом ділянку землі на смітнику.

Із заявою на отримання земельної ділянки боєць звернувся після того, як його демобілізували після серйозного поранення. Хотів побудувати житло, оскільки свого у нього немає.

У мерії Новомосковська йому запропонували ділянку біля звалища в селі Кулебовка. За словами бійця, на ділянці нестерпно смердить, а крім того, там не можна зробити свердловину, оскільки є небезпека, що відходи проникають в підземні води.

У тервідділенні земельних ресурсів Дніпропетровського району визнали, що поодинокі випадки виділення бійцям, які повернулися з АТО, таких ділянок землі, зустрічаються.

Однак «помилки» готові виправляти. Зокрема, допомогти Тарасу Ковалю. Зараз чоловік вже написав заяву на отримання ділянки в Підгородньому.

У Дніпропетровській області більше 400 земельних масивів загальною площею 2,5 тис. Гектарів. Цього вистачить приблизно шести тисячам військовослужбовців. Причому, землю дадуть там, де захочуть бійці, запевняють фахівці.

На сьогоднішній день 300 учасників АТО з Дніпропетровщини отримали землю, повернувшись додому. Всього розглянуто 469 заяв.